Çilek Sirkesi 250 ml

Ürün Açıklaması

SAYGIN %100 Doğal ve Gerçek Çilek Sirke’miz, asetik asit ve katkı maddeleri içermez. Vitamin ve mineraller yönünden oldukça zengindir. Bol miktarda Kalsiyum, Potasyum, Magnezyum, Sodyum, Fosfor, Silisyum, Meyve asitleri, Beta Karoten, A vitamini, C vitamini, B1-B2 ve B16 vitaminleri içermektedir. Tamamen doğal fermantasyon, asitlenme ve olgunlaşma sürecinden geçer. Lezzetli, sağlıklı, kimyasal ilaçlar kullanılmadan yetiştirilen çileklerden yapılır. Hijyen standartlarına uygun olarak işlenip, şişelenir.  Doğanın sunduğu katışıksız şifa ve iyilikle doludur. Ucuz ve uzun ömürlüdür. Salatalara, sebzelere, gıdalara lezzet katmanın sağlıklı bir yoludur.

Fazla kilolardan kurtulmaktan insülin seviyelerini düzenlemeye kadar, sirke, günlük diyetinizde çok büyük değişiklik yapabilecek küçük bir katkıdır.Sirkeninsağladığı geniş faydalardan bazıları anti-bakteriyel, anti-septik, anti-viral ve anti-fungal özelliklere sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Sirke, bakterileri de içeren patojenleri öldürmeye yardımcıdır. Bu ise, bakteri, virüs veya mantardan veya düşük pH seviyelerinden kaynaklanan her türlü rahatsızlığınızın sirke yardımıyla tedavi edilebileceği anlamına gelir. Bunlar, alerji, sivilce, eklem ağrısı, boğaz ağrısı, sinüzit enfeksiyonları, kulak enfeksiyonları, kızarıklıklar, sindirim ve mide ülseri gibi birçok rahatsızlığı da içerir. Sirke, günlük diyete destek olarak kullanıldığında, sadece basit, ama kapsamlı bir yudumla, vücuttaki sıkıntıların büyük bölümünü önler ve tedavi eder.

Sirke stoğunuzu almak için rastgele herhangi bir tedarikçiye gitmeden önce, piyasadaki elma sirkeleri arasındaki farkları anlamak önemlidir. Tüm sirkeler aynı değildir.

Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, en saf ve katkısız markayı satın almaktır. Çiğ, filtrelenmemiş, pastörize edilmemiş ve katkı maddeleri eklenmemiş  sirke, en kuvvetli, canlı enzimatik etkiyi gerçekleştirecek, en güçlü ve sağlıklı bakterilere sahip olacak, böylece ödediğiniz paraya değecektir.

Doğal olmayan sirke, pastörize edilmiş ve katkı maddeleri içeren sirkedir. Bulanıklık içermeyen, tüketiciye görsel olarak hitap eden parlak renktedir. Doğal ve gerçek olmayan sirke hakkındaki başlıca endişelerden biri, pastörizasyon sürecindeki ısıtılmanın sirkenin sağlığa fayda eden özelliklerini tahrip etmesidir. Bundan dolayı, sirke artık sağlam enzimler içermediğinden vücut tarafından tolere edilmesi kolay değildir.

Güvenilir bir marka olan SAYGIN Doğal ve Gerçek Gıda, sizin için tam da aradığınız sirkeyi üretir.

Yatmadan once, sabahları ya da yemeklerden önce veya sonra bir bardak ılık suda bir veya iki çorba kaşığı şifa kaynağı SAYGIN Doğal ve Gerçek Sirke içerek iştahınızı arttırın, sindirimi kolaylaştırın. Ve en önemlisi sağlığınızı koruyun.

Analiz Raporları Satın Al
Diğer Ürünler